Case study sprzedawcy lodów po prezentacji – Mobikasa

  • Home
  • Case study
  • Case study sprzedawcy lodów po prezentacji – Mobikasa
Sprzedawcy Używają Mobikasa Wirtualne Kasy Fiskalne

Nieustannie spotykamy się z Klientami, którzy interesują się kasami wirtualnymi takimi jak Mobikasa. Każde kolejne spotkanie jest dla nas okazją do poznania nowych i interesujących oczekiwań. Tym razem przeprowadziliśmy prezentację Mobikasy dla sieci lodziarni. Trend w zakresie sprzedaży lodów rzemieślniczych jest obecny w Polsce od dobrych kilku lat. My także lubimy lody i nie lubimy papierowych paragonów 😉

Potencjalny Klient – Mobikasa

Nasz potencjalny Klient wniósł bardzo wiele nowych sugestii i pomysłów w udoskonalenie Mobikasy. Bardzo ciekawym i nowym wymaganiem był system operacyjny Linux. Klient wyraźnie preferował Linuxa jako system łatwiejszy we wdrożeniu, bardzo stabilny, mniej wymagający sprzętowo a w dodatku darmowy. 

Bardzo ważną sprawą był dla naszego Klienta również sposób integracji. Klient wyraził chęć integracji wykorzystujący interfejsy REST z plikami Json wraz z dobrą dokumentacją. Dla nas to oczekiwanie było bardzo naturalne do tego stopnia, że wszystkie bez wyjątku oczekiwania Klienta spełniamy już dzisiaj. Włączywszy w to specjalną dokumentację tzw. API wraz z dokumentacją integracyjną.

Klienta bardzo interesowało również w jaki sposób zapewnić dostarczenie e-paragonu do odbiorcy. Podawanie adresu email w lodziarni jest operacją zbyt wolną. Nawet po uzyskaniu tego adresu mamy do obsłużenia proces wysyłki wraz z ewentualnymi błędami. W tym zakresie dużą pomocą ma być także spodziewany w kolejnym roku tzw. HUB e-paragonowy, w którym mogą być składowane e-paragony pochodzące od różnych wystawców i odbiorca będzie miał do nich łatwy dostęp.

Klient zainteresował się szczególnie częstymi aktualizacjami. Z naszej strony jest to wymóg dość oczywisty i chętnie spełnimy oczekiwanie Klienta. Wyjaśniliśmy Klientowi, że każda aktualizacja musi przejść homologację w GUM co jest procesem co najmniej wielomiesięcznym, a w praktyce wieloletnim.

Dodaj komentarz