Kim jesteśmy ?

Do niedawna nikt nie pomyślałby, że powstanie kasa fiskalna, która nie służy głównie do drukowania paragonów. Wielu ma jednak świadomość, że drukowanie papierowego paragonu jest przede wszystkim nieekologicznie, czasochłonne oraz generuje dodatkowe koszty.

Często paragon w formie materialnej nie jest potrzebny. Walczymy z blaknącymi paragonami, które dodatkowo niszczą nasze środowisko, dlatego powstała nasza Wirtualna Kasa Fiskalna. Mobikasa umożliwi przekształcenie zwykłego komputera z systemem Windows w kasę czy drukarkę fiskalną. Tak, drukarkę również - jeśli klient będzie koniecznie wymagał papierowego paragonu, jest możliwość wydrukowania go. 

Kimjestesmy

Mobikasa - Wirtualna Kasa Fiskalna

Dowód zakupu

Łatwiejszy dostęp do historii zakupu oraz zarządzania dowodami zakupu. Umożliwi to łatwiejsze zwroty oraz reklamacje.

Ekologia

Zmniejszenie zużycia papieru z powodu braku konieczności drukowania niepotrzebnych paragonów.

Mobilność

Z Mobikasy możesz korzystać w dowolnym miejscu na ziemi. Wystarczy Ci Twój komputer.

Czas obsługi

Skrócony czas obsługi oraz brak częstych awarii spowodowanych zacięciem papieru czy jego brakiem.

Klienci, którzy
nam zaufali

Mobi Kasa wywodzi się z grupy Varico, w której od 1989 roku zajmujemy się produkcją oprogramowania do rozliczania podatków. Od początku naszej historii przyjemność sprawia nam ułatwianie życia naszym Klientom w ich pracy codziennej, więc w przypadku Mobi Kasy nie mogło być inaczej. Została stworzona z myślą o jej użytkownikach i przy ich współudziale.

Mobi Kasa to idealne rozwiązanie dla mojego letniego biznesu. Gdy sezon letni się kończy, po prostu włączam tryb do odczytu i więcej nie płacę za usługę. Rewelacja!

Monika

Bardzo intuicyjna obsługa. Po kilku minutach "rozpracowywania" programu, wiedziałem już tak naprawdę wszystko! Mam nadzieję, że niedługo papierowe paragony wyginą, bo te wirtualne to super przyszłościowe rozwiązanie!

Tomasz

Często moi klienci, gdy chcą dokonać zwrotu towaru mają problem ze znalezieniem paragonu. Z Mobi Kasą nie ma takiego problemu, bo paragon jest zawsze na wyciągniecie ręki. Super sprawa!!

Arek

Masz jakieś pytanie dotyczące programu
lub oferty? Chętnie Ci doradzimy.